123accu - Goedkope Accu en Batterijen - Homepage logo
123accu B.V.
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere
Telefoon: 0294-787125
E-mail: info@123accu.nl
meer dan 5 miljoen klanten! Thuiswinkel Waarborg

powered by 123inkt.nl

Phylion Acculader E-bike Stella Type 2 / 5-Polig Trapeze (42V, 2A, 84W, origineel)

€ 73,50
€ 60,74 Exclusief 21% BTW
Levertijd <7 dagen
Omschrijving
Laad uw Stella Type 2 e-bike accu efficiënt op met de Phylion acculader. Deze originele oplader levert een laadspanning van 42 V en een laadstroom van 2 A, wat zorgt voor een snelle oplading van uw accu. De lader heeft een vermogen van 84 W, waardoor uw accu snel en veilig wordt opgeladen, ideaal voor dagelijks gebruik of als vervanging van uw oude oplader. De oplader is ontworpen met een 5-pins connector, geschikt voor de Stella Type 2 e-bike systemen.

De oplader is uitgerust met een Europese stroomkabel, zodat u deze direct kunt aansluiten op een standaard stopcontact. De ingangsspanning van 220 V tot 240 V maakt deze oplader geschikt voor gebruik in Europese stopcontacten. Dankzij de betrouwbare 5-pins aansluiting zorgt de oplader voor een veilige en efficiënte verbinding met de accu.

Met afmetingen van 17 x 8,5 x 5 cm is deze oplader compact en makkelijk mee te nemen. Of u nu thuis, op het werk of onderweg oplaadt, de Phylion acculader biedt een betrouwbare en snelle oplossing om uw Stella Type 2 accu volledig opgeladen te krijgen.
Specificaties
Merk: Phylion Output connector: 5-pins
Type: 🔌Lader Laadsnelheid: 2 A
Vermogen: 84 Watt Afmetingen: 170 x 85 x 50 mm
Voltage: 36 V Type kabel: Europa
Voltage: 220 V-240 V Kabel: Inclusief
Maximaal voltage: 42 V Extra info: uw oude apparaat
Laagste prijs garantie!
123accu.nl snelle levering: vóór 23.59 uur besteld, morgen in huis.