Bijna 25% goedkoper dan de originele oplader (zonder verschil in kwaliteit).
Met deze Soshine universele oplader kunt u bijna elke smartphone, PDA en digitale (video)camera accu opladen. Deze oplader is geschikt voor nagenoeg elke 3,6v/3,7v en 7,2v/7,4v accu. Bovendien heeft dit model een beveiliging tegen kortsluiting en kan het defecte accu's herkennen. Daarnaast kunnen met deze oplader ook volledig ontladen accu's weer tot leven worden gewekt. De contactpunten van deze oplader zijn eenvoudig naar de juiste positie te schuiven zodat bijna elke accu in deze oplader op te laden is. Vanaf nu is één oplader genoeg voor al uw apparaten.
Deze reisstekker kan in meer dan 150 landen gebruikt worden en bevat twee USB poorten voor het opladen van smartphones en tablets. Met safety shutters. Skross gepatenteerd.
Met deze 123accu powerbank kunt u uw smartphone overal opladen zonder stopcontact. De zwarte powerbank is voorzien van een digitaal display waarop te zien is hoe ver de externe batterij is opgeladen. De powerbank heeft drie poorten: één micro USB-poort, één USB-poort Type-C en één USB-poort. Hierdoor kunt u dus meerdere apparaten tegelijk opladen. Deze externe accu heeft een capaciteit van 5000 mAh. Zo komt u op een evenement, onderweg of op vakantie nooit meer met een lege smartphone batterij te zitten! De powerbank heeft een levensduur van in totaal 500 keer opladen en ontladen. Bij de powerbank wordt een Micro USB / USB kabel meegeleverd waarmee u de powerbank kunt opladen.
Het artikel is in uw winkelwagentje geplaatst.Het artikel is in uw recyclewagentje geplaatst.
[Dit venster sluit automatisch over 1 sec]
Om 123accu.nl beter en persoonlijker te maken, gebruiken wij cookies en andere technieken. Hiermee volgen wij en derden uw surfgedrag op onze site, passen we advertenties aan op uw interesses en kunt u pagina's delen via social media. Door verder te gaan, gaat u akkoord. Lees meerSluiten