Panasonic DMW-BLC12 / DMW-BLC12E oplader (8.4V, 0.6A, 123accu huismerk)
Type kabel: Auto en Europa
Direct leverbaar
Omschrijving
De Panasonic DMW-BLC12 / DMW-BLC12E / DE-A79 oplader van ons 123accu huismerk is een betrouwbare keuze om uw camera accu snel en veilig op te laden. Met een uitgangsspanning van 8.4 V, een laadstroom van 0.6 A en een vermogen van 5.04 W, levert deze oplader de juiste hoeveelheid energie voor een efficiënte en stabiele lading, zodat uw camera binnen korte tijd weer klaar is voor gebruik.
De oplader wordt geleverd met zowel een netstroomkabel als een 12 V autokabel, zodat u uw accu zowel thuis als onderweg kunt opladen. Of u nu op locatie fotografeert of in de studio werkt, met deze oplader bent u altijd voorbereid.
Specificaties
Merk: 123accu Aantal: 1
Model: DMW-BLC12 Laadslots: 1
Type: 🔌Lader Type kabel: Auto en Europa
Vermogen: 5,04 Watt Kabel: Inclusief
Amperage: 0,6 A Extra info: uw oude apparaat
Voltage: 8,4 V Veiligheidsinformatieblad: Handleiding