Acer ADP-135KB adapter (19 V, 7.1 A, 135 W, origineel)
Direct leverbaar
Omschrijving
Deze originele 135 Watt adapter van  Acer is een uitstekende vervanger voor uw Acer laptop met hoog energieverbruik. De adapter levert 135 W, met een spanning van 19 V en een stroomsterkte van 7.1 A. Het plugformaat 5.5 × 1.7 mm.
Specificaties
Merk: Acer Output connector: 5.5 x 1.7
Vermogen: 135 Watt Kabel: Exclusief
Amperage: 7,1 A Extra info: uw oude apparaat
Voltage: 19 V Veiligheidsinformatieblad: Handleiding