HP MS06XL / 404887-241 / HSTNN-XB21 accu (10.8 V, 4400 mAh, 123accu huismerk)
Direct leverbaar
Omschrijving
Bijna 50% goedkoper dan de originele accu (zonder verschil in kwaliteit).
Uiteraard ook op dit 123accu huismerk kwaliteitsproduct 100% garantie.
Specificaties
kleur: Zwart Batterij type: Li-ion
Capaciteit: 4.400 mAh Afmetingen: 39 x 205 x 21 mm
Voltage: 10,8 V Veiligheidsinformatieblad: Handleiding