123accu - Goedkope Accu en Batterijen - Homepage logo
123accu B.V.
Koningsbeltweg 52
1329 AK Almere
Telefoon: 0294-787125
E-mail: info@123accu.nl
meer dan 5 miljoen klanten! Thuiswinkel Waarborg

powered by 123inkt.nl

Anker SOLIX Solarbank MAX AC 7 kWh uitbreidingsmodule

Leverbaar vanaf de eerste week van juli
Omschrijving
Deze Anker SOLIX Solarbank Max AC uitbreidingsmodule vergroot de opslagcapaciteit van uw Anker thuisbatterij met 7 kWh. Hiermee breidt u het systeem eenvoudig uit wanneer uw energieverbruik stijgt of wanneer u meer opgewekte zonnestroom zelf wilt gebruiken. De module is geschikt als aanvulling op de Anker SOLIX Solarbank Max AC basismodule en helpt om meer energie beschikbaar te houden voor momenten waarop u deze nodig heeft. In totaal is het systeem uitbreidbaar tot 42 kWh, waardoor u veel flexibiliteit heeft bij het samenstellen van uw energieopslag.

De uitbreidingsmodule levert een ontlaadvermogen van 3500 W en is daarmee geschikt voor krachtige stroomvoorziening binnen uw bestaande Anker SOLIX systeem. Dankzij de Li-FePO4 technologie is de batterij gemaakt voor langdurig en veilig gebruik. De IP66-bescherming maakt plaatsing binnen en buiten mogelijk, omdat de behuizing goed beschermd is tegen stof en water. Met afmetingen van 67 x 27,5 x 28,5 cm voegt u op een compacte manier extra opslagcapaciteit toe aan uw thuisbatterijopstelling.

Het voordeel van deze uitbreidingsmodule is dat u uw thuisbatterij stap voor stap groter maakt. U hoeft dus niet direct voor maximale capaciteit te kiezen, maar stemt de opslag af op uw huishouden, zonnepanelen en energieverbruik. Zo haalt u meer rendement uit opgewekte energie en gebruikt u minder stroom van het net. Deze Anker SOLIX Solarbank Max AC uitbreidingsmodule is daardoor een slimme toevoeging aan een toekomstgericht energiesysteem.

Lees hier meer informatie
Specificaties
Merk: Anker Waterproof: IP66
Type: Thuisbatterij Aantal: 1
Toepassing: Stroomvoorziening Aantal cellen: 7
Opslagcapaciteit: 7 kWh Energieverbruik (actief): 3.500 W
Opslagcapaciteit uitbreidbaar tot: 42 kWh Extra info: Veiligheidsblad
Ontlaadvermogen: 3500 W Handleiding: Handleiding
Afmetingen: 67 x 27,523 x 28,5 cm Batterij type: Li-FePO4
Verzending
Dit artikel wordt per pallet vervoerd. Levering vanaf eerste week Juli.
 

Meer informatie


Met de Anker SOLIX Solarbank Max AC uitbreidingsmodule verhoogt u de opslagcapaciteit van uw thuisbatterij met 7 kWh. Deze extra module werkt samen met de basismodule en maakt het mogelijk om het systeem uit te breiden tot maximaal 42 kWh. Met een ontlaadvermogen van 3500 W levert de thuisbatterij krachtige prestaties voor dagelijks energiegebruik. Via de Anker SOLIX app (Android & iOS) houdt u eenvoudig inzicht in de opslag, prestaties en het verbruik van uw systeem.

De uitbreidingsmodule is voorzien van Li-FePO4 batterijtechnologie, een veilige en duurzame batterijsoort voor langdurig gebruik. Dankzij de IP66-classificatie is de module goed beschermd tegen stof en water, waardoor plaatsing binnen en buiten mogelijk is. De uitbreiding ondersteunt het energiesysteem bij het beschikbaar houden van meer opgeslagen stroom. In combinatie met de basismodule draagt deze batterij bij aan een betrouwbare stroomvoorziening en extra zekerheid bij stroomuitval.
Laagste prijs garantie!
123accu.nl snelle levering: vóór 23.59 uur besteld, morgen in huis.