Varta Powersports GEL YTZ19-S / 12Y16A-3B / 519901017 accu (12V, 19Ah, 170A)
Direct leverbaar
Omschrijving
Meer informatie:
Datasheet (PDF)
Dit product vervangt partnummers: - 12Y16A-3B - 519901017 - 61212306125 - 61212306626 - YTZ19-S
Specificaties
Merk: Varta Batterij type: Gel
Capaciteit: 19.000 mAh Afmetingen: 186 x 82 x 173 mm
Capaciteit: 19 Ah Bodembevestiging: B00
Voltage: 12 V Poolschema: +RL