Bang & Olufsen C129D1 / 2INR19/66 accu (7.4 V, 3400 mAh, 123accu huismerk)
Direct leverbaar
Omschrijving
De Bang & Olufsen C129D1 / 2INR19/66 accu van ons 123accu huismerk is de perfecte vervanger voor de originele batterij in uw Bang & Olufsen Beoplay P6 en compatibele modellen zoals 11400 en 1140026. Met een spanning van 7.4 V en een capaciteit van 3400 mAh levert deze Li-ion accu langdurige en stabiele energie, zodat u zorgeloos kunt genieten van uw favoriete muziek met de vertrouwde geluidskwaliteit van Bang & Olufsen.
De accu is uitgevoerd in een compact formaat (69 x 37 x 19 mm) en is daardoor eenvoudig te installeren. Dankzij de Li-ion technologie profiteert u van een lichtgewicht accu zonder geheugen-effect, met een hoge energiedichtheid en snelle oplaadbaarheid.
Dit product vervangt partnummers: - 2INR19/66 - C129D1
Specificaties
kleur: Zwart Batterij type: Li-ion
Capaciteit: 3.400 mAh Afmetingen: 69 x 37 x 19 mm
Voltage: 7,4 V Veiligheidsinformatieblad: Handleiding